ЦЕНТР РОЗРАХУНКІВ І КОНТРОЛЮ ЗА СПЛАТОЮ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ


КП "УПРАВЛІННЯ МІСЬКИМ ГОСПОДАРСТВОМ" м.Вишневе


Штраф за остановку счетчика воды

За вмешательство в работу счетчиков воды грозит штраф от 6 до 16 тыс. грн. В случае подозрения использования неодимового магнита, абоненту устанавливается специальная пломба, по которой специалисты запросто могут определить воздействовали на прибор магнитом или нет.

 

http://vodokanal-zt.org.ua/pages/p267

 

Що робити, якщо на лічильнику холодної води зірвано пломбу? Скільки коштуватиме відновлення пломбування?

Якщо Ви з необережності зірвали пломбу лічильника, потрібно негайно зетелефонувати в КП "уМГ" за тел. 5-13-10 або 7-17-42 і повідомити про це.
Працівники підприємства, прибувши за вказаною адресою, перевіряють, чи не було, крім зірваних пломб, інших пошкоджень або механічних втручань у роботу лічильника. Якщо, крім зірваної пломби, все гаразд, то складається акт на переопломбування. У такому випадку ніяких штрафних санкцій підприємство не застосовує.
У випадку приховання зривання пломб, що при обстеженні фіксується працівниками підприємства, а також у разі виявлення інших механічних пошкоджень чи втручань у роботу лічильника, штрафні санкції застосовуються згідно з п. 17 Постанови КМУ від 21.07.2005 р. № 630 "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення".
Величина штрафних санкцій обчислюється згідно з п. 6.11, 4.19 та п. 12.5 "Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах і селищах України", затверджені Наказом Державного комітету України з житлово-комунального господарства № 65 від 01.07.1994 р. від розрахунку на пропускну здатність труби вводу при швидкості руху води в ній 2 м/с та дію її повним перерізом протягом 24 год/добу.created by Буча