ЦЕНТР РОЗРАХУНКІВ І КОНТРОЛЮ ЗА СПЛАТОЮ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ


КП "УПРАВЛІННЯ МІСЬКИМ ГОСПОДАРСТВОМ" м.Вишневе


Увага!!!

 

               Відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 № 690 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних та приватних будинків за індивідуальними договорами» від 21.08.2019 № 808 та відповідно до умов договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, КП «ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ» повідомляє споживачів, що з 01.05.2024 року буде застосовуватися плата за абонентське обслуговування.

               Звертаємо увагу на те, що на виконання вимог пункту 24 «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення» затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 до тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення не включаються витрати, які включено до складу плати абонентського обслуговування та не є комунальною послугою і регулюється державою тільки її граничний рівень.

               Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 808 встановлено граничний розмір плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента в місяць з 01.01.2024 року, що становить 85,88 грн, з них: 42,94 грн. (з ПДВ) за централізоване водопостачання та 42,94 грн. (з ПДВ) за централізоване водовідведення.

               Для споживачів комунальних послуг КП «ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ»:

за індивідуальними договорами у розрахунку на одного абонента на місяць плата за абонентське обслуговування послуги

(для будинків, у яких встановлений вузол комерційного обліку) становить 59,67 грн. (з ПДВ), в т.ч.:

  • з централізованого водопостачання - 30,67 грн.,
  • з централізованого водовідведення  - 29,00 грн.

за індивідуальними договорами у розрахунку на одного абонента на місяць плата за абонентське обслуговування послуги

(для будинків, у яких відсутній вузол комерційного обліку) становить 58,00 грн. (з ПДВ), в т.ч.:

  • з централізованого водопостачання - 29,00 грн.,
  • з централізованого водовідведення  - 29,00 грн.

               Плата за абонентське обслуговування виставлятиметься як окремий платіж  та нараховуватиметься у фіксованому розмірі з розрахунку на один особовий рахунок, незалежно від кількості мешканців у помешканні та спожитої води.          

 

Адміністрація КП «ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ»created by Буча